Rose Harbor
Why do all the monsters come out at night?
A kikötõben várakozók:
Fontos híreink
༄ legyél naprakész
༄ 2023.04.01. Az oldal megnyitott

༄ A jelenlegi körök 2022.03.01. és 2022.05.31. közötti intervallumban zajlódhatnak, ez számít a jelennek. (Eseménynaptár)
A következő évszakváltás tervezett időpontja: 2023.06.30.

Aktív lakosság
༄ mennyien vagyunk?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (8 fő) Szomb. Márc. 11, 2023 11:12 am-kor volt itt.
Megérkeztél

༄ a kikötõbe
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legfrissebb
༄ hozzászólások


Hirdető kód

Látványhoz topic EmptyAdmin
Szomb. Ápr. 15, 2023 2:23 pm


Látványhoz topic

Látványhoz topic EmptyAdmin
Szer. Márc. 15, 2023 11:54 am


Új belső kódok

Látványhoz topic EmptyAdmin
Szomb. Márc. 11, 2023 1:36 pm


Régi kódok (átkódolásra vár)

Látványhoz topic EmptyAdmin
Pént. Márc. 03, 2023 12:25 am

Megosztás
 
Látványhoz topic
I am afraid of what I'm risking if I follow you Into the unknown
ÜzenetSzerző
TémanyitásLátványhoz topic EmptySzer. Márc. 15, 2023 11:54 am

Mirage Mirror
I am afraid of what I'm risking if
I follow you Into the unknown

[Only admins are allowed to see this image]
Arra kérsz, mondjam el az igazságot?

Biztosan tudni akarod, hogy mi történt?

[Only admins are allowed to see this image]Hát, jó, elmondhatom, de csak is azt az igazságot, amit ismerek, tehát mikor ezeket a sorokat olvasod, ne feledd: ezek egy tücsök szemén át látott események, néha kuszák, hiányosak és sokszor nem is logikusak, de úgy hiszem, több, mint amit eddig tudtál. Ne ítélkezz elhamarkodottan, én így tettem és nézd hova jutottunk! Hiszem, hogy ha egy kicsit ügyesebb lelkiismeret vagyok, a dolgok másképp is alakulhattak volna, de ezt már sosem tudjuk meg. Marad hát a gyötrő bűntudat és a legkevesebb, amit érted tehetek én, Tücsök Tihamér, hogy teljesítem a kívánságodat.

Hát tessék:

Úgy kezdődött, ahogy talán várnád, négy testvérrel, akiket békességben, szeretetben és boldogságban neveltek a szüleik, akik egy varázslatos birodalom felett uralkodtak, ez volt Zootópia. Innen származom, és innen származol talán te is, hisz ez a mesés hely magában foglal minden ismert és kevéssé ismert helyet, amit átjár a varázslat. Mind a négyen boszorkányok voltak: az északi boszorkány, Boreas, a déli boszorkány, Notus, a nyugati boszorkány, Calypso és a keleti boszorkány, Solana.
Én akkor köteleződtem el Notus mellett, mikor egy nap találkoztunk az erdőben, barátok lettünk és onnantól kezdve mindenhová magával vitt, mint egy hű társat. Roppant fontosnak és büszkének éreztem magam, amiért kiválasztott erre a nemes pozícióra. Elbizakodott lettem és most már úgy gondolom, ez csalhatta meg a józan ítélőképessegem azon a borzalmas napon is, mikor a tragédiasorozat kezdetét vette.

[Only admins are allowed to see this link]

[Only admins are allowed to see this link][Only admins are allowed to see this link]

Admin
Admin
Admin
Linkelt profil :
Látványhoz topic Tumblr_nd04fvsIj61qbmp7lo2_250
Ide jöhet bármi más, pl. előtörténet link, kép, profil díszítgetés. Az elnevezése is lehet más, csak a [b]-s kódos kép maradjon! Még akkor is, ha valaki nem akar egyedi profil ikont oda...
Hozzászólások száma :
25
Ekkor érkeztem :
2023. Mar. 02.
Tartózkodási hely :
Itt vagyok
Comments :
Látványhoz topic Tumblr_nd04fvsIj61qbmp7lo2_250

Látványhoz topic Empty
 

Látványhoz topic

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal